Hamamatsu L2175 лампа ксенонова, 150W, 185 - 2000nm

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Тип | Лампа ксенонова |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 2000 нм |
| Довжина дуги | 2.5 мм |
| Струм лампи | 7.5 +/- 0.5 A |
| Напруга лампи | 19 В |
| Матеріал вікна | плавлений кварц |
| Дрейф стабільності світлового потоку, типовий | +/- 0,5 %/год |
| Коливання стабільності світлового потоку, найбільші | 1 % |
| Мінімальна кількість спалахів | 1200 |
| Середній час роботи | 2500 год |
| Орієнтація | вертикальна +/-15 або горизонтальна +/-15 градусів |
| Спосіб охолодження | примусове охолодження |
| Напруга живлення, найменша | 65 В пост. струму |
| Пускова напруга | 20 кВ |
| Вага | 45 г |
Опис
Лампа ксенонова Hamamatsu L2175
Xenon lamp
Xenon lamp
Лампа ксенонова Hamamatsu L2175
Xenon lamp
Xenon lamp
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Тип | Лампа ксенонова |
| Потужність лампи | 150 Вт |
| Спектральний розподіл (короткохвильовий) | 185 нм |
| Спектральний розподіл (довгохвильовий) | 2000 нм |
| Довжина дуги | 2.5 мм |
| Струм лампи | 7.5 +/- 0.5 A |
| Напруга лампи | 19 В |
| Матеріал вікна | плавлений кварц |
| Дрейф стабільності світлового потоку, типовий | +/- 0,5 %/год |
| Коливання стабільності світлового потоку, найбільші | 1 % |
| Мінімальна кількість спалахів | 1200 |
| Середній час роботи | 2500 год |
| Орієнтація | вертикальна +/-15 або горизонтальна +/-15 градусів |
| Спосіб охолодження | примусове охолодження |
| Напруга живлення, найменша | 65 В пост. струму |
| Пускова напруга | 20 кВ |
| Вага | 45 г |
Відгуки0
Залишити відгук

