Hamamatsu L11854-307-05 імпульсний лазерний діод PLD, 905nm, 21W

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Прямий імпульсний струм | 10 A |
| Тривалість імпульсу | 100 нс |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 895 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 905 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 915 нм |
| Тип. імпульсна потужність випромінювання | 21 Вт |
| FWHM | 6 нм |
| Тип. робоча напруга | 11 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 11 ° |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 23 градусів |
| Тип. струм початку випромінювання | 0.4 A |
| Діапазон робочих температур | - 40 до + 85 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 40 до + 125 ℃ |
Опис
Імпульсний лазерний діод Hamamatsu L11854-307-05
Pulsed Laser Diode (PLD)
Імпульсний лазерний діод Hamamatsu L11854-307-05
Pulsed Laser Diode (PLD)
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Тип | Імпульсний лазерний діод |
| Прямий імпульсний струм | 10 A |
| Тривалість імпульсу | 100 нс |
| Мін. довжина хвилі випромінювання | 895 нм |
| Тип. довжина хвилі випромінювання | 905 нм |
| Макс. довжина хвилі випромінювання | 915 нм |
| Тип. імпульсна потужність випромінювання | 21 Вт |
| FWHM | 6 нм |
| Тип. робоча напруга | 11 В |
| Тип. горизонтальний кут розходження променя | 11 ° |
| Тип. вертикальний кут розходження променя | 23 градусів |
| Тип. струм початку випромінювання | 0.4 A |
| Діапазон робочих температур | - 40 до + 85 ℃ |
| Допустима температура зберігання | - 40 до + 125 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

