Hamamatsu H14447 модуль ФЕП, Ø25mm, 300 - 650nm, +5V, 1GHz

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 650 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35 x 105 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.8 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 6 В |
| Найбільший вхідний струм | 6 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 2.1 В |
| Рекомендована напруга керування | +1.6 до +2.0 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкA/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкA/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 80 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 A/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 800 A/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 670 А/Вт |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 1 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.35 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.1 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Модуль ФЕП Hamamatsu H14447
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модуль H14447 створений на основі торцевого ФЕП діаметром 28 мм з інтегрованим високовольтним джерелом живлення.
Особливості
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модуль H14447 створений на основі торцевого ФЕП діаметром 28 мм з інтегрованим високовольтним джерелом живлення.
Особливості
- Високошвидкісний відгук до 1 ГГц
- Велика фоточутлива площа Ø 25 мм
- Струмовий вихід
Модуль ФЕП Hamamatsu H14447
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модуль H14447 створений на основі торцевого ФЕП діаметром 28 мм з інтегрованим високовольтним джерелом живлення.
Особливості
Photosensor module, Photon counting head, PMT module
Модуль H14447 створений на основі торцевого ФЕП діаметром 28 мм з інтегрованим високовольтним джерелом живлення.
Особливості
- Високошвидкісний відгук до 1 ГГц
- Велика фоточутлива площа Ø 25 мм
- Струмовий вихід
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 650 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35 x 105 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.8 до +5.5 В |
| Найбільша вхідна напруга | 6 В |
| Найбільший вхідний струм | 6 мA |
| Найбільший вихідний сигнал | 100 мкА |
| Найбільша напруга керування | 2.1 В |
| Рекомендована напруга керування | +1.6 до +2.0 В |
| [Катод] Найменша світлова чутливість | 70 мкA/лм |
| [Катод] Типова світлова чутливість | 95 мкA/лм |
| [Катод] Тип. індекс чутливості в синій обл. (CS 5-58) | 10 |
| [Катод] Типова спектральна чутливість | 80 мА/Вт |
| [Анод] Найменша світлова чутливість | 100 A/лм |
| [Анод] Типова світлова чутливість | 800 A/лм |
| [Анод] Типова спектральна чутливість | 670 А/Вт |
| [Анод] Типовий темновий струм (після 30 хв.) | 0.1 нА |
| [Анод] Найбільший темновий струм (після 30 хв.) | 1 нА |
| [Час відгуку] Типовий час наростання | 0.35 нс |
| Найбільший рівень пульсацій і шуму | 0.1 мВ |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +50 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

