Hamamatsu H12775 головка лічильника фотонів, Ø10mm, 300 - 650nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 10 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 650 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 25.0 x 40.0 x 68.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до +5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мA |
| Типова світлова чутливість при 300 нм | 2.5 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 400 нм | 4.4 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 500 нм | 3.6 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 600 нм | 1.2 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Лінійність | 5.0 x 10⁶ с-1 |
| Типовий темновий рахунок | 30 с-1 |
| Максимальний темновий рахунок | 100 с-1 |
| Часова роздільна здатність | 20 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +40 ℃ |
Опис
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
H12775 - це пристрій для підрахунку фотонів, що містить фотоелектронний помножувач діаметром 10 мм (1/2"), високошвидкісну схему підрахунку фотонів і високовольтне джерело живлення. Рівень високої напруги на фотоелектронному помножувачі і рівень дискримінації встановлені оптимально, що дозволяє рахувати фотони, просто підключивши джерело живлення +5 В. H12775 має функцію виводу з детектуванням перевищення освітленості для індикації надлишкової освітленості.
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
H12775 - це пристрій для підрахунку фотонів, що містить фотоелектронний помножувач діаметром 10 мм (1/2"), високошвидкісну схему підрахунку фотонів і високовольтне джерело живлення. Рівень високої напруги на фотоелектронному помножувачі і рівень дискримінації встановлені оптимально, що дозволяє рахувати фотони, просто підключивши джерело живлення +5 В. H12775 має функцію виводу з детектуванням перевищення освітленості для індикації надлишкової освітленості.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | Ø 10 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 650 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 25.0 x 40.0 x 68.0 мм |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4.75 до +5.25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 40 мA |
| Типова світлова чутливість при 300 нм | 2.5 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 400 нм | 4.4 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 500 нм | 3.6 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 600 нм | 1.2 x 10⁵ с-1・пВт-1 |
| Лінійність | 5.0 x 10⁶ с-1 |
| Типовий темновий рахунок | 30 с-1 |
| Максимальний темновий рахунок | 100 с-1 |
| Часова роздільна здатність | 20 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +40 ℃ |

