Hamamatsu H11123 головка лічильника фотонів, Ø25 mm, 300 - 650nm, +5V

Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 650 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35.0 х 192.0 mm |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4,75 до +5,25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 70 мА |
| Типова світлова чутливість при 300 нм | 1.9 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 400 нм | 4.4 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 500 нм | 3.6 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 600 нм | 1.1 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Лінійність | 5.0 х 10⁶ с -1 |
| Типовий темновий рахунок | 100 с -1 |
| Максимальний темновий рахунок | 200 с -1 |
| Часова роздільна здатність | 20 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +40 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Опис
Головка лічильника фотонів фотонів H11123 Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
H11123 - це пристрій для лічби фотонів, що містить фотоелектронний помножувач діаметром 28 мм (1-1/8"), а також високошвидкісну схему підрахунку фотонів і високовольтне джерело живлення. Рівень високої напруги на фотоелектронному помножувачі і рівень дискримінації встановлені оптимально, що дозволяє рахувати фотони, просто підключивши джерело живлення +5 В.
Може працювати з високим рівнем рахунку.
Велика фоточутлива площа діаметром 25 мм дозволяє ефективно збирати падаюче світло.
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
H11123 - це пристрій для лічби фотонів, що містить фотоелектронний помножувач діаметром 28 мм (1-1/8"), а також високошвидкісну схему підрахунку фотонів і високовольтне джерело живлення. Рівень високої напруги на фотоелектронному помножувачі і рівень дискримінації встановлені оптимально, що дозволяє рахувати фотони, просто підключивши джерело живлення +5 В.
Може працювати з високим рівнем рахунку.
Велика фоточутлива площа діаметром 25 мм дозволяє ефективно збирати падаюче світло.
Головка лічильника фотонів фотонів H11123 Hamamatsu
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
H11123 - це пристрій для лічби фотонів, що містить фотоелектронний помножувач діаметром 28 мм (1-1/8"), а також високошвидкісну схему підрахунку фотонів і високовольтне джерело живлення. Рівень високої напруги на фотоелектронному помножувачі і рівень дискримінації встановлені оптимально, що дозволяє рахувати фотони, просто підключивши джерело живлення +5 В.
Може працювати з високим рівнем рахунку.
Велика фоточутлива площа діаметром 25 мм дозволяє ефективно збирати падаюче світло.
Photon counting head, Photosensor module, PMT module
H11123 - це пристрій для лічби фотонів, що містить фотоелектронний помножувач діаметром 28 мм (1-1/8"), а також високошвидкісну схему підрахунку фотонів і високовольтне джерело живлення. Рівень високої напруги на фотоелектронному помножувачі і рівень дискримінації встановлені оптимально, що дозволяє рахувати фотони, просто підключивши джерело живлення +5 В.
Може працювати з високим рівнем рахунку.
Велика фоточутлива площа діаметром 25 мм дозволяє ефективно збирати падаюче світло.
Характеристики
| Бренд | Hamamatsu Photonics |
|---|---|
| Форма фотокатоду | кругла |
| Розмір фотокатоду | 25 мм |
| Короткохвильова межа спектрального діапазону | 300 нм |
| Довгохвильова межа спектрального діапазону | 650 нм |
| Пік спектрального діапазону | 420 нм |
| Розмір (Ш х В х Г) | 35.0 х 192.0 mm |
| Вхідна напруга | +5 В |
| Діапазон вхідної напруги | +4,75 до +5,25 В |
| Найбільша вхідна напруга | +6 В |
| Найбільший вхідний струм | 70 мА |
| Типова світлова чутливість при 300 нм | 1.9 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 400 нм | 4.4 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 500 нм | 3.6 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Типова світлова чутливість при 600 нм | 1.1 x 10⁵ с -1・пВт-1 |
| Лінійність | 5.0 х 10⁶ с -1 |
| Типовий темновий рахунок | 100 с -1 |
| Максимальний темновий рахунок | 200 с -1 |
| Часова роздільна здатність | 20 нс |
| Робоча температура навколишнього середовища | +5 до +40 ℃ |
| Температура зберігання | -20 до +50 ℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

