Commonlands CIL160-F5.6-M12A650 об'єктив з ІЧ фільтром 16mm, F5.6, M12, 8MP, 1/2.3", 22° HFoV

Характеристики
| Бренд | Commonlands |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 2.3 " |
| Кріплення | M12 |
| Апертура | F5.6 |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Кут поля зору | Горизонтальний кут 22 градуса |
| Роздільна здатність | 8 МП |
Опис
Commonlands CIL160-F5.6-M12A650 об'єктив з ІЧ фільтром 16mm, F5.6, M12, 8MP, 1/2.3", 22° HFoV
CIL160 - об’єктив з ІЧ фільтром, з фокусною відстанню 16 мм та кріпленням M12, який забезпечує горизонтальне кут поля зору 22°, призначений для використання з датчиками зображення 1/2,3".
Commonlands CIL160-F5.6-M12A650 об'єктив з ІЧ фільтром 16mm, F5.6, M12, 8MP, 1/2.3", 22° HFoV
CIL160 - об’єктив з ІЧ фільтром, з фокусною відстанню 16 мм та кріпленням M12, який забезпечує горизонтальне кут поля зору 22°, призначений для використання з датчиками зображення 1/2,3".
Характеристики
| Бренд | Commonlands |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 16 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 2.3 " |
| Кріплення | M12 |
| Апертура | F5.6 |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Кут поля зору | Горизонтальний кут 22 градуса |
| Роздільна здатність | 8 МП |
Відгуки0
Залишити відгук

