Commonlands CIL122-F2.0-M12A650 об'єктив з ІЧ корекцією 12mm, M12, F2.0, 10MP-12MP, 1/1.7"

Характеристики
| Бренд | Commonlands |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 1.7 " |
| Кріплення | M12 |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | 2.0 |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Роздільна здатність | 10-12 МП |
Опис
Commonlands CIL122-F2.0-M12A650 об'єктив з ІЧ корекцією 12mm, M12, 10MP-12MP, 1/1.7"
CIL122 – об'єктив M12 з ІЧ - корекцією та фокусною відстанню 12 мм для сенсорів 10-12 МП 1/1,7 дюйма. Повністю металева конструкція, низький рівень спотворень та корекція ІЧ-підсвітки роблять цей об'єктив ідеальним для спостереження, робототехніки тощо.
Commonlands CIL122-F2.0-M12A650 об'єктив з ІЧ корекцією 12mm, M12, 10MP-12MP, 1/1.7"
CIL122 – об'єктив M12 з ІЧ - корекцією та фокусною відстанню 12 мм для сенсорів 10-12 МП 1/1,7 дюйма. Повністю металева конструкція, низький рівень спотворень та корекція ІЧ-підсвітки роблять цей об'єктив ідеальним для спостереження, робототехніки тощо.
Характеристики
| Бренд | Commonlands |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 12 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 1.7 " |
| Кріплення | M12 |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | 2.0 |
| Спектральний діапазон | VIS |
| Роздільна здатність | 10-12 МП |
Відгуки0
Залишити відгук

