Commonlands CIL075-F3.5-M12A650 об'єктив з ІЧ фільтром 75mm, M12, 5MP, 1/1.8"

Характеристики
| Бренд | Commonlands |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 75 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 1.8 " |
| Кріплення | M12 |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | F3.5 |
| Спектральний діапазон | VIS |
Опис
Commonlands CIL075-F3.5-M12A650 об'єктив з ІЧ фільтром 75mm, M12, 5MP, 1/1.8"
Серія CIL075 – це об'єктив з фокусною відстанню 75 мм, кріпленням M12 та діафрагмою F/3.5. Об'єктив підходить для сенсорів формату 1/1.8 дюйма з роздільною здатністю до 5 МП. Велика фокусна відстань чудово підходить для аерофотозйомки та спостереження на великі відстані.
Commonlands CIL075-F3.5-M12A650 об'єктив з ІЧ фільтром 75mm, M12, 5MP, 1/1.8"
Серія CIL075 – це об'єктив з фокусною відстанню 75 мм, кріпленням M12 та діафрагмою F/3.5. Об'єктив підходить для сенсорів формату 1/1.8 дюйма з роздільною здатністю до 5 МП. Велика фокусна відстань чудово підходить для аерофотозйомки та спостереження на великі відстані.
Характеристики
| Бренд | Commonlands |
|---|---|
| В наявності | Так |
| Фокусна відстань | 75 мм |
| Розмір сенсора | 1 / 1.8 " |
| Кріплення | M12 |
| Тип діафрагми | Fixed |
| Апертура | F3.5 |
| Спектральний діапазон | VIS |
Відгуки0
Залишити відгук

