BWT M10N-880.3-60C-1 високопотужний масив лазерних діодів з кондуктивним охолодженням, 880nm, 60W, 1 Bar

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Пік хвилі випромінювання | 880±3 нм |
| К-сть лінійок в масиві | 1 |
| Вих. потужність лінійки | 60 Вт |
| FWHM | 4 нм |
| Вертикальний кут розходження променя | ~51° |
| Горизонтальний кут розходження променя | ~9° |
| Пороговий струм випромінювання | 14 А |
| Робочий струм | 65 А |
| Робоча напруга | ≤2 В/лінійка |
| Рекомендований радіатор | ≥120 Вт |
| Робоча температура | 20-30℃ |
| Температура зберігання | -20-55℃ |
Опис
Високопотужний масив лазерних діодів з кондуктивним охолодженням BWT M10N-880.3-60C-1
Conduction Cooled Single Bar Product
Conduction Cooled Single Bar Product
Високопотужний масив лазерних діодів з кондуктивним охолодженням BWT M10N-880.3-60C-1
Conduction Cooled Single Bar Product
Conduction Cooled Single Bar Product
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Пік хвилі випромінювання | 880±3 нм |
| К-сть лінійок в масиві | 1 |
| Вих. потужність лінійки | 60 Вт |
| FWHM | 4 нм |
| Вертикальний кут розходження променя | ~51° |
| Горизонтальний кут розходження променя | ~9° |
| Пороговий струм випромінювання | 14 А |
| Робочий струм | 65 А |
| Робоча напруга | ≤2 В/лінійка |
| Рекомендований радіатор | ≥120 Вт |
| Робоча температура | 20-30℃ |
| Температура зберігання | -20-55℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

