BWT KE70HA5CA-15.00W діодний лазер з волоконним виходом, 1470nm, 15W, SMA905, 400μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 15 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 1470±20 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.3 мА |
| Робочий струм | 9 мА |
| Робоча напруга | 13.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 400 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT KE70HA5CA-15.00W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT KE70HA5CA-15.00W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 15 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 1470±20 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.3 мА |
| Робочий струм | 9 мА |
| Робоча напруга | 13.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 400 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

