BWT K976FPACA-300.0mW діодний лазер з волоконним виходом, 976nm, 300W, 400μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 0.3 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±10 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1 А |
| Робочий струм | 13.5 А |
| Робоча напруга | 45.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 400 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976FPACA-300.0W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976FPACA-300.0W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 0.3 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±10 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1 А |
| Робочий струм | 13.5 А |
| Робоча напруга | 45.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 400 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

