BWT K976DNERN-700.0WN0N-20022F20ENA діодний лазер з волоконним виходом, 976nm, 700W, 200μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 700 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±3 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1,5 А |
| Робочий струм | 30 А |
| Робоча напруга | 45.6 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976DNERN-700.0WN0N-20022F20ENA
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976DNERN-700.0WN0N-20022F20ENA
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 700 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±3 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1,5 А |
| Робочий струм | 30 А |
| Робоча напруга | 45.6 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

