BWT K976DDLRN-1000.W діодний лазер з волоконним виходом, 976nm, 1000W, 220μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 1000 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±3 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0,8 А |
| Робочий струм | 30 А |
| Робоча напруга | 75 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 220 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976DDLRN-1000.W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976DDLRN-1000.W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 1000 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±3 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0,8 А |
| Робочий струм | 30 А |
| Робоча напруга | 75 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 220 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

