BWT K976BN1RN-140.0WN0N-10522F20ENA діодний лазер з волоконним виходом, 976nm, 140W, 106.5μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 140 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±1 нм |
| FWHM | 1 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0,9 А |
| Робочий струм | 13 А |
| Робоча напруга | 22.4 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 106,5 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976BN1RN-140.0WN0N-10522F20ENA
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976BN1RN-140.0WN0N-10522F20ENA
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 140 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±1 нм |
| FWHM | 1 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0,9 А |
| Робочий струм | 13 А |
| Робоча напруга | 22.4 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 106,5 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

