BWT K976AA5RN-60.00W діодний лазер з волоконним виходом, 976nm, 60W, 106.5μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 60 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±0.5 нм |
| FWHM | 0.7 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0,9 А |
| Робочий струм | 11 А |
| Робоча напруга | 11 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 106,5 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976AA5RN-60.00W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K976AA5RN-60.00W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 60 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 976±0.5 нм |
| FWHM | 0.7 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0,9 А |
| Робочий струм | 11 А |
| Робоча напруга | 11 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 106,5 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

