BWT K915-A0-370.0W-20022-S діодний лазер з волоконним виходом, 915nm, 370W, 200μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 370 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 915±10 нм |
| FWHM | 4 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1.2 А |
| Робочий струм | 26 А |
| Робоча напруга | 27 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K915-A0-370.0W-20022-S
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K915-A0-370.0W-20022-S
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 370 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 915±10 нм |
| FWHM | 4 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1.2 А |
| Робочий струм | 26 А |
| Робоча напруга | 27 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

