BWT K888BL9RN-170.0W діодний лазер з волоконним виходом, 888nm, 170W, 200μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 170 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 888±1 нм |
| FWHM | 0.5 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1.7 А |
| Робочий струм | 12 А |
| Робоча напруга | 29.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K888BL9RN-170.0W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K888BL9RN-170.0W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 170 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 888±1 нм |
| FWHM | 0.5 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1.7 А |
| Робочий струм | 12 А |
| Робоча напруга | 29.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

