BWT K830F02FN-1.000W діодний лазер з волоконним виходом, 830nm, 1W, 50μm Fiber, 0.14 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 1 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 830±10 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.2 А |
| Робочий струм | 1.5 А |
| Робоча напруга | 2 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 50 мкм |
| Числова апертура | 0.14 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | ST |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 0.5 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K830F02FN-1.000W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K830F02FN-1.000W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 1 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 830±10 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.2 А |
| Робочий струм | 1.5 А |
| Робоча напруга | 2 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 50 мкм |
| Числова апертура | 0.14 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | ST |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 0.5 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

