BWT K793DN1RN-90.00WN0N-10522F20EFF діодний лазер з волоконним виходом, 793nm, 90W, 106.5μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 90 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 793±3 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1.6 А |
| Робочий струм | 11 А |
| Робоча напруга | 21.6 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 106.5 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K793DN1RN-90.00WN0N-10522F20EFF
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K793DN1RN-90.00WN0N-10522F20EFF
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 90 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 793±3 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1.6 А |
| Робочий струм | 11 А |
| Робоча напруга | 21.6 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 106.5 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 2 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

