BWT K793DA2RN-8.000WN0N-10522F10EFF діодний лазер з волоконним виходом, 793nm, 8W, 105μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 8 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 793±3 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1 А |
| Робочий струм | 5 А |
| Робоча напруга | 3.6 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 105 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 1 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K793DA2RN-8.000WN0N-10522F10EFF
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K793DA2RN-8.000WN0N-10522F10EFF
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 8 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 793±3 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 1 А |
| Робочий струм | 5 А |
| Робоча напруга | 3.6 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 105 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 1 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

