BWT K660F03RN-0.050W діодний лазер з волоконним виходом, 660nm, 50mW, 9μm Fiber, 0.14 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 0.05 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 660±10 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 25 мА |
| Робочий струм | 160 мА |
| Робоча напруга | 3 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 9 мкм |
| Числова апертура | 0.14 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | FC(APC)/SC(APC) /SMA905/ST |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 1 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K660F03RN-0.050W
Fiber coupled diode laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K660F03RN-0.050W
Fiber coupled diode laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 0.05 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 660±10 нм |
| FWHM | 3 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 25 мА |
| Робочий струм | 160 мА |
| Робоча напруга | 3 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 9 мкм |
| Числова апертура | 0.14 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | FC(APC)/SC(APC) /SMA905/ST |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 1 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

