BWT K445HR6FN-150.0WN1N-10522 діодний лазер з волоконним виходом, 445nm, 150W, 105μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 150 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 445±20 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.35 А |
| Робочий струм | 3 А |
| Робоча напруга | 52 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 105 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | HP-SMA905 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 5.5 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K445HR6FN-150.0WN1N-10522
Fiber Coupled Blue Laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K445HR6FN-150.0WN1N-10522
Fiber Coupled Blue Laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 150 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 445±20 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.35 А |
| Робочий струм | 3 А |
| Робоча напруга | 52 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 105 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | HP-SMA905 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 5.5 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

