BWT K445H03FN-3.500WN0N-10522 діодний лазер з волоконним виходом, 445nm, 3.5W, 105μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 3.5 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 445±20 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.3 А |
| Робочий струм | 2.8 А |
| Робоча напруга | 4.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 105 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K445H03FN-3.500WN0N-10522
Fiber Coupled Diode Laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K445H03FN-3.500WN0N-10522
Fiber Coupled Diode Laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 3.5 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 445±20 нм |
| FWHM | 6 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.3 А |
| Робочий струм | 2.8 А |
| Робоча напруга | 4.5 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 105 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

