BWT K445FMKFN-50.00WN1N-20022R55ESM діодний лазер з волоконним виходом, 445nm, 50W, 200μm Fiber, 0.22 NA

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 50 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 445±10 нм |
| FWHM | 5 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.3 А |
| Робочий струм | 3.5 А |
| Робоча напруга | 60 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 1 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K445FMKFN-50.00WN1N-20022R55ESM
Fiber Coupled Blue Laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K445FMKFN-50.00WN1N-20022R55ESM
Fiber Coupled Blue Laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 50 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 445±10 нм |
| FWHM | 5 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.3 А |
| Робочий струм | 3.5 А |
| Робоча напруга | 60 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 200 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Довжина оптоволоконного кабелю | 1 м |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

