BWT K405EMSCN-30.00WN1N-40022 діодний лазер з волоконним виходом, 405nm, 30W, 400μm Fiber, 0.22 NA, Water Cooling

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 30 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 405±5 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.11 А |
| Робочий струм | 0.44 А |
| Робоча напруга | 58 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 400 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Опис
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K405EMSCN-30.00WN1N-40022
Fiber Coupled Diode Laser
Лазерний діод з волоконним виходом BWT K405EMSCN-30.00WN1N-40022
Fiber Coupled Diode Laser
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Потужність випромінювання (CW) | 30 Вт |
| Довжина хвилі випромінювання | 405±5 нм |
| Пороговий струм випромінювання | 0.11 А |
| Робочий струм | 0.44 А |
| Робоча напруга | 58 В |
| Діаметр серцевини оптоволокна | 400 мкм |
| Числова апертура | 0.22 |
| Роз'єм підключення оптоволокна | SMA905 |
| Температура зберігання | -20 до 70 ℃ |
| Відносна вологість | 15 до 75 % |
Відгуки0
Залишити відгук

