BWT E2Y-940.3-2000Q -1x4 високопотужний горизонтальний масив лазерних діодів з охолодженням, 940nm, 500W/bar, 1-4 Bar, QCW

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Режим випромінювання | QCW |
| Пік хвилі випромінювання | 940±3 нм |
| К-сть лінійок в масиві | 1-4 |
| Вих. потужність лінійки | 500 Вт |
| FWHM | <5 нм |
| Вертикальний кут розходження променя | 60-70° |
| Горизонтальний кут розходження променя | 8-12° |
| Пороговий струм випромінювання | ≤40 А |
| Робочий струм | ≤480 А |
| Робоча напруга | ≤2 В/лінійка |
| Температура води охолодження | 25℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
Опис
Високопотужний вгоризонтальний масив лазерних діодів з охолодженням BWT E2Y-940.3-2000Q-1x4
Micro Channel Cooled Horizontal Stack
Micro Channel Cooled Horizontal Stack
Високопотужний вгоризонтальний масив лазерних діодів з охолодженням BWT E2Y-940.3-2000Q-1x4
Micro Channel Cooled Horizontal Stack
Micro Channel Cooled Horizontal Stack
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Режим випромінювання | QCW |
| Пік хвилі випромінювання | 940±3 нм |
| К-сть лінійок в масиві | 1-4 |
| Вих. потужність лінійки | 500 Вт |
| FWHM | <5 нм |
| Вертикальний кут розходження променя | 60-70° |
| Горизонтальний кут розходження променя | 8-12° |
| Пороговий струм випромінювання | ≤40 А |
| Робочий струм | ≤480 А |
| Робоча напруга | ≤2 В/лінійка |
| Температура води охолодження | 25℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

