BWT E2Y-808.3-600C-1x6 високопотужний вертикальний масив лазерних діодів з охолодженням, 808nm, 100W/bar, 1-6 Bar, CW

Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Режим випромінювання | CW |
| Пік хвилі випромінювання | 808±3 нм |
| К-сть лінійок в масиві | 1-6 |
| Вих. потужність лінійки | 100 Вт |
| FWHM | <5 нм |
| Вертикальний кут розходження променя | 60-70° |
| Горизонтальний кут розходження променя | 8-12° |
| Пороговий струм випромінювання | ≤20 А |
| Робочий струм | ≤110 А |
| Робоча напруга | ≤2 В/лінійка |
| Температура води охолодження | 25℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
Опис
Високопотужний вертикальний масив лазерних діодів з охолодженням BWT E2Y-808.3-600C-1x6
Micro Channel Cooled Vertical Stack
Micro Channel Cooled Vertical Stack
Високопотужний вертикальний масив лазерних діодів з охолодженням BWT E2Y-808.3-600C-1x6
Micro Channel Cooled Vertical Stack
Micro Channel Cooled Vertical Stack
Характеристики
| Бренд | BWT |
|---|---|
| Режим випромінювання | CW |
| Пік хвилі випромінювання | 808±3 нм |
| К-сть лінійок в масиві | 1-6 |
| Вих. потужність лінійки | 100 Вт |
| FWHM | <5 нм |
| Вертикальний кут розходження променя | 60-70° |
| Горизонтальний кут розходження променя | 8-12° |
| Пороговий струм випромінювання | ≤20 А |
| Робочий струм | ≤110 А |
| Робоча напруга | ≤2 В/лінійка |
| Температура води охолодження | 25℃ |
| Температура зберігання | 0-55℃ |
Відгуки0
Залишити відгук

